Tým naší lékárny se skládá ze samých zkušených profesionálů a je tu vždy pro Vás. Rádi Vás vyslechneme, poradíme a pomůžeme. Neváhejte se na nás kdykoli obrátit. A kdo do našeho týmu patří? 

 

PharmDr. Marcela Steinfeldová

V lékárně jsem se takřka narodila a vyrostla, tato práce mne velmi baví a naplňuje. Ráda pomáhám lidem plnit jejich přání a nikdy mi nedělá problém je vyslechnout a pomoci jim nalézt nejlepší cestu, která by vyléčila jejich neduhy. To mohu zodpovědně dělat hlavně díky tomu, že jsem více než pět let dělala magistru v lékárně a následně jsem dělala vedoucího lékárníka, takže moje zkušenosti a praxe jsou opravdu velké. Během léta často působím jako instruktorka a zdravotnice na dětských táborech, takže dobře vím, co uleví i dětem. V lékárenství mám mnohaletou praxi, a to nejen v České republice, ale také v Německu. Doufám, že se s Vámi budu i nadále potkávat v naší lékárně.

 

Mgr. Iveta Šteflová

Vždy jsem chtěla pomáhat lidem a pracovat v oboru lékárenství. Vystudovala jsem Farmaceutickou fakultu Karlovy Univerzity v Hradci Králové, abych mohla svým zákazníkům vždy poradit a doporučit jen to, co je pro ně nejlepší a nejvhodnější. Práce v lékárně byl od dětství můj sen, jsem ráda, že se mi podařilo ho splnit a dělat to, co mě baví.

 

Marie Valášková 

U některých zdravotních problémů je potřeba podpořit léčbu nejen léky, ale také použitím kompenzační pomůcky. Vím, jak fungují nejnovější pomůcky pro pacienty. Ráda pomáhám lidem a zkouším, co jim nejvíce pomůže s jejich zdravotním problémem, i proto jsem si po ukončení studia na zdravotní škole udělala atestaci na „prodej a výdej prostředků zdravotní techniky“.  Ráda Vám poradím s jejich výběrem a ukážu Vám jejich správné používání.

 

Michaela Tučková

Ve volném čase chodím hodně do přírody, která mě vždy zajímala a fascinovala. Proto jsem se i ve své profesi vydala hlavně cestou klasické homeopatie a jsem tak schopna Vám nabídnout nejen klasické léky, ale také jejich alternativu, kterou Vám aktivně nabízím i v naší lékárně. Nebojte se mě tedy zeptat, jaká homeopatika by pro Vás byla ta pravá, mile ráda Vám poradím.

 

Mgr. Kateřina Linhartová

Po absolvování Farmaceutické fakulty Karlovy Univerzity v Hradci Králové jsem začala pracovat jako lékárnice U Zlatého orla ve Vysokém Mýtě. Tato práce mne velice baví, jsem ráda v kontaktu s lidmi a ráda pro ně hledám ty nejvhodnější léky, které pro ně budou účinné a uleví jim od jejich problémů. Nebojte se mne proto na cokoli zeptat, jsem tu pro Vás.

 

Jana Netušilová  

V lékárně U Zlatého orla Vám v laboratoři připravím jakýkoli lék nebo namíchám mast. S přípravou léků mám mnohaleté zkušenosti a vždy mě tato práce bavila. Pokud potřebujete poradit s péčí o své zvířátko a budete chtít doporučit lék i pro něj, není to pro mne vůbec žádný problém. Zvířata mám moc ráda a dlouhá léta jsem pracovala ve veterinární lékárně, takže i v tomto oboru mám velkou praxi.